Антониа Гиговска со момчето Иван Јованов во пастелни стајлинзи во заедничка фотосесија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Антониа Гиговска со момчето Иван Јованов во пастелни стајлинзи во заедничка фотосесија

Антониа Гиговска со момчето Иван Јованов во пастелни стајлинзи во заедничка фотосесија

Антониа Гиговска и Иван Јованов снимија заедничка фотосесија. Македонскиот музички пар позираше во складни комбинации.

Креациите во пастелна нијанса се дело на дизајнерката Стефанија Насеска и се дел од нејзината колекција „Candy Love“ која ја презентираше во рамките на дигиталниот Моден викенд Скопје.

@antoniagigovska

##barbiegirl ##barbiegirlchallenge ##antoniagigovska ##fyp ##foryou ##balkan

♬ Barbie Girl - jharna bhagwani

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6137 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.