Антониа Гиговска падна на сцената на „Пинкови ѕвездички“, продолжи како професионалка и се пласира во финалето
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Антониа Гиговска падна на сцената на „Пинкови ѕвездички“, продолжи како професионалка и се пласира во финалето

Антониа Гиговска падна на сцената на „Пинкови ѕвездички“, продолжи како професионалка и се пласира во финалето

Антониа Гиговска успеа да се пласира во финалето на „Пинкови ѕвездички“.

На полуфиналната вечер, 18-годишната пејачка настапи со француската песна „Je t'aime“, што во превод значи „Те сакам“. Талентираната девојка уште еднаш одушеви со своите вокални способности.

На сцената, Антониа имаше мала незгода. Таа падна врз една од танчарките, но стана и како вистинска професионалка, продолжи да пее.

Погледнете го нејзиниот настап:

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18596 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?