Антониа Гиговска во син фустан покрај новото момче Иван Јованов на свадбата на брат си
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Антониа Гиговска во син фустан покрај новото момче Иван Јованов на свадбата на брат си

Антониа Гиговска во син фустан покрај новото момче Иван Јованов на свадбата на брат си

Антониа Гиговска изминатиот викенд се забавуваше на свадбата на нејзиниот брат Дарко. Младата пејачка на прославата беше придружувана од новото момче, Иван Јованов.

18-годишната музичарка носеше син краток фустан и црни сандали на високи потпетици.

Антониа Гиговска Антониа Гиговска

За време на свадбената прослава, Антониа запеа заедно со Иван, кој е пејачот на групата Либеро бенд.

Антониа Гиговска Антониа Гиговска Антониа Гиговска Антониа Гиговска

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18596 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?