Ангел во бело: Кендис Сванапул елегантна на промоција на парфем
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ангел во бело: Кендис Сванапул елегантна на промоција на парфем

Ангел во бело: Кендис Сванапул елегантна на промоција на парфем

Како заштитно лице на Juicy Couture, Кендис Сванапул присуствуваше на настан по повод лансирањето на новиот парфем Viva La Juicy Glacé.

На промоцијата во Њујорк, 28-годишниот ангел на Victoria’s Secret изгледаше елегантно во бел комбинезон на едно рамо.

Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул
Кендис Сванапул

Анкета

Анкета
Каде ќе го поминете летниот одмор?
  • 22%
  • 41%
  • 12%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 3754 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.