Ангелот Кендис Сванапул со фотографија на која позира топлес го откри полот на бебето
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ангелот Кендис Сванапул со фотографија на која позира топлес го откри полот на бебето

Ангелот Кендис Сванапул со фотографија на која позира топлес го откри полот на бебето

На 19 март, Кендис Сванапул објави дека е бремена, а сега го откри и полот на бебенцето. Убавиот ангел на Victoria’s Secret го покажа пораснатото стомаче на фотографија на која позира топлес и откри дека носи машко дете.

„Моето не толку мало момче“ – напиша таа во описот на фотографијата на Instagram.

Кендис

Кендис на социјалните мрежи постојано споделува фотографии со своите обожаватели.

Кендис Кендис  Кендис Сванапул  Кендис Сванапул  Кендис Сванапул  Кендис Сванапул Кендис Сванапул и Херман Николи

Ова е прво дете на Кендис и Херман Николи. 27-годишната Јужноафриканка и 33-годишниот бразилски модел започнаа да се состануваат во 2005 година, а се верија во август минатата година.

Кендис Сванапул и Херман Николи Кендис Сванапул и Херман Николи

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6273 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.