Ангелот Кендис Сванапул е шик трудница во Њујорк
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ангелот Кендис Сванапул е шик трудница во Њујорк

Ангелот Кендис Сванапул е шик трудница во Њујорк

Кендис Сванапул ја стави на пауза својата кариера за да се посвети на бременоста. Славната манекенка на Victoria's Secret деновиве престојува во Њујорк, каде неколкупати беше пресретната од папараците.

Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул

За време на една од прошетките, таа беше придружувана од нејзината мајка и малото синче Анака.

Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул

29-годишната Јужноафриканка е во последниот триместар, а очекува момче.

Кендис и нејзиниот вереник Херман Николи го добија првото дете во октомври 2016 година. Таа редовно споделува фотографии на Instagram со слаткиот Анака.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4115 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?