Ангели во црвено: Моделите на Victoria’s Secret ја промовираат колекцијата за Св. Валентин
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ангели во црвено: Моделите на Victoria’s Secret ја промовираат колекцијата за Св. Валентин

Ангели во црвено: Моделите на Victoria’s Secret ја промовираат колекцијата за Св. Валентин

Непосредно пред празникот на вљубените, Victoria’s Secret ја промовира актуелната колекција долна облека. Три ангели заведуваа во Њујорк, позирајќи во бутикот на славниот бренд.

Тејлор Хил, Жозефин Скривер и Сара Сампајо во црвени креации ја вжештија атмосферата.

Ангели на Victoria’s Secret Ангели на Victoria’s Secret Ангели на Victoria’s Secret Ангели на Victoria’s Secret Ангели на Victoria’s Secret Ангели на Victoria’s Secret Ангели на Victoria’s Secret Ангели на Victoria’s Secret Ангели на Victoria’s Secret Ангели на Victoria’s Secret Ангели на Victoria’s Secret Ангели на Victoria’s Secret Ангели на Victoria’s Secret Ангели на Victoria’s Secret Ангели на Victoria’s Secret Ангели на Victoria’s Secret Ангели на Victoria’s Secret Ангели на Victoria’s Secret Ангели на Victoria’s Secret Ангели на Victoria’s Secret Ангели на Victoria’s Secret Ангели на Victoria’s Secret Ангели на Victoria’s Secret Ангели на Victoria’s Secret

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10551 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.