Ангелите позираа пред Ајфеловата кула пред шоуто во Париз
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ангелите позираа пред Ајфеловата кула пред шоуто во Париз

Ангелите позираа пред Ајфеловата кула пред шоуто во Париз

Victoria’s Secret ги однесе ангелите во Париз. Убавиците на славниот бренд имаа импровизирана фотосесија пред Ајфеловата кула.

Адријана Лима, Алесандра Амбросио, Лили Олдриџ, Елса Хоск, Џасмин Тукс и Жозефин Скривер го игнорираа студеното време и возбудено позираа пред насобраните фоторепортери.

Ангелите на VS Ангелите на VS Ангелите на VS Ангелите на VS Ангелите на VS Ангелите на VS Ангелите на VS Ангелите на VS Ангелите на VS Ангелите на VS Ангелите на VS Ангелите на VS Ангелите на VS Ангелите на VS Ангелите на VS Ангелите на VS Ангелите на VS Ангелите на VS Ангелите на VS Ангелите на VS Ангелите на VS Ангелите на VS

Моделите кои утре ќе дефилираат на пистата во Grand Palais беа фотографирани заедно во идентична облека.

Ангелите на VS Ангелите на VS Ангелите на VS Ангелите на VS Ангелите на VS Ангелите на VS Ангелите на VS Ангелите на VS Ангелите на VS Ангелите на VS Ангелите на VS Ангелите на VS Ангелите на VS

Спектакуларната ревија на VS ќе се одржи утре, а на телевизија ќе биде емитувана на 5 декември.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10553 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.