Ангелите на Victoria’s Secret како секси каубојки за празничната кампања
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ангелите на Victoria’s Secret како секси каубојки за празничната кампања

Ангелите на Victoria’s Secret како секси каубојки за празничната кампања

Victoria’s Secret ја подготвува божиќната кампања, па 13 ангели отпатуваа во Аспен, Колорадо, и се претворија во најсекси каубојки.

Адријана Лима, Алесандра Амбросио, Кендис Сванапул, Лили Олдриџ, Жозефин Скривер, Џасмин Тукс, Марта Хант, Стела Максвел, Тејлор Хил, Сара Сампајо, Елза Хоск, Лаис Рибеиро и Роми Стријд позираа пред 2 фотографи и под раководството на еден режисер на ранч од 80 милиони долари.

Погледнете фотографии:

Victoria’s Secret Victoria’s Secret Victoria’s Secret Victoria’s Secret Victoria’s Secret Victoria’s Secret Victoria’s Secret Victoria’s Secret Victoria’s Secret Victoria’s Secret Victoria’s Secret Victoria’s Secret Victoria’s Secret Victoria’s Secret Victoria’s Secret Victoria’s Secret Victoria’s Secret Victoria’s Secret Victoria’s Secret Victoria’s Secret Victoria’s Secret Victoria’s Secret Victoria’s Secret Victoria’s Secret Victoria’s Secret Victoria’s Secret Victoria’s Secret Victoria’s Secret Victoria’s Secret Victoria’s Secret Victoria’s Secret

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10553 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.