Актерот Џејсон Момоа се шегува со паровите кои сакаат да се фотографираат со него
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Актерот Џејсон Момоа се шегува со паровите кои сакаат да се фотографираат со него

Актерот Џејсон Момоа се шегува со паровите кои сакаат да се фотографираат со него

Џејсон Момоа можеби изгледа груб и насилен во филмовите, но во реалноста, мускулестиот актер е нежен и забавен.

39-годишната ѕвезда од „Aquaman“ на забавен начин се шегува со паровите, кои се негови обожаватели, секојпат кога тие ќе побараат да се фотографираат со него. Џејсон им ги „краде“ девојките, сопругите и децата на мажите, кои добиваат „бокс“, „клоца“ или „силно туркање“.

Момоа започнал да се фотографира на овој начин откако негова обожавателка изразила желба да позира сама со него, но нејзиниот партнер не го сакал тоа. Резултатот брзо стана хит на социјалните мрежи.

Џејсон Момоа Џејсон Момоа Џејсон Момоа Џејсон Момоа Џејсон Момоа Џејсон Момоа Џејсон Момоа Џејсон Момоа Џејсон Момоа Џејсон Момоа Џејсон Момоа Џејсон Момоа Џејсон Момоа Џејсон Момоа

Дека Џејсон е еден од најзабавните и најнежни актери, уверете се сами од неговите фотографии.

Џејсон Момоа Џејсон Момоа Џејсон Момоа Џејсон Момоа Џејсон Момоа Џејсон Момоа Џејсон Момоа Џејсон Момоа Џејсон Момоа

Актерот е во брак со 50-годишната Лиза Боне, со која имаат две мали деца.

Џејсон Момоа Џејсон Момоа Џејсон Момоа Џејсон Момоа

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9683 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.