Адријана Лима и Ирина Шајк со The Weeknd ѕвезди на Harper's Bazaar
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Адријана Лима и Ирина Шајк со The Weeknd ѕвезди на Harper's Bazaar

Адријана Лима и Ирина Шајк со The Weeknd ѕвезди на Harper's Bazaar

Две од најубавите жени на светот го красат септемвриското издание на Harper's Bazaar заедно со еден од најактуелните музичари.

Адријана Лима и Ирина Шајк позираа заедно со The Weeknd пред објективот на Брижит Лакомбе.

Harper's Bazaar Harper's Bazaar Harper's Bazaar Harper's Bazaar Harper's Bazaar Harper's Bazaar

Во едиторијалот „Icons Unplugged“ учествуваа и моделите Кендис Сванапул, Џоан Смолс, Карли Клос и Наташа Поли, пејачките Кортни Лав и Дајон Ворвик, раперот Травис Скот и кантри ѕвездата Миранда Ламберт.

Harper's Bazaar Harper's Bazaar Harper's Bazaar Harper's Bazaar Harper's Bazaar Harper's Bazaar Harper's Bazaar Harper's Bazaar

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19922 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?