Авантурата продолжува: Каролина Гочева и Михаил Корубин уживаат во Лос Анџелес
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Авантурата продолжува: Каролина Гочева и Михаил Корубин уживаат во Лос Анџелес

Авантурата продолжува: Каролина Гочева и Михаил Корубин уживаат во Лос Анџелес

Каролина Гочева и Михаил Корубин неуморно итаат низ светот, задоволувајќи си го копнежот за истражување на нови места и возбудливи авантури.

Откако претходно ги посети Мексико и Канада, македонскиот пар отпатува во Лос Анџелес, каде моментално престојува.

37-годишната музичка ѕвезда сподели неколку фотографии од посетата на едни од најпознатите квартови и ресторани во Калифорнија.

Каролина и Михаил Каролина и Михаил Каролина и Михаил Каролина и Михаил Каролина и Михаил Каролина и Михаил

Каролина и Михаил стапија во брак на 23 септември минатата година.

Каролина свадба

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5641 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“