Авантурата продолжува: Каролина Гочева и Михаил Корубин уживаат во Лос Анџелес
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Авантурата продолжува: Каролина Гочева и Михаил Корубин уживаат во Лос Анџелес

Авантурата продолжува: Каролина Гочева и Михаил Корубин уживаат во Лос Анџелес

Каролина Гочева и Михаил Корубин неуморно итаат низ светот, задоволувајќи си го копнежот за истражување на нови места и возбудливи авантури.

Откако претходно ги посети Мексико и Канада, македонскиот пар отпатува во Лос Анџелес, каде моментално престојува.

37-годишната музичка ѕвезда сподели неколку фотографии од посетата на едни од најпознатите квартови и ресторани во Калифорнија.

Каролина и Михаил Каролина и Михаил Каролина и Михаил Каролина и Михаил Каролина и Михаил Каролина и Михаил

Каролина и Михаил стапија во брак на 23 септември минатата година.

Каролина свадба

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 14%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 4731 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.