21-годишна Белгијка онлајн ја продаде својата невиност за 50.000 евра
Почетна » Новости » Чуден свет » 21-годишна Белгијка онлајн ја продаде својата невиност за 50.000 евра

21-годишна Белгијка онлајн ја продаде својата невиност за 50.000 евра

Студентка од Белгија ја продала својата невиност за 50 000 евра на онлајн аукција. 21-годишната девојка, која се нарекува Ноел, во текот на март ја понудила за продажба својата невиност на сајт за ескорт услуги.

По два месеци наддавање, таа прифатила понуда од мистериозен „купувач“ кој ќе може да ужива во нејзиното друштво 24 часа, а за тоа време мора да ја однесе на шопинг и на вечера во ресторан по нејзин избор.

НоелНоел

За да биде сè регуларно, сајтот организирал Ноел да посети гинеколог којшто потврдил дека е девица и ѝ издал потврда за тоа. Еден од условите на младата Белгијка е за време на сексот да биде користен кондом.

Ноел Ноел

А, за да докаже дека не е проститутка, Ноел ветила дека 5% од заработката ќе донира во хуманитарни цели.

Ноел одбива да го открие својот идентитет поради страв од своите родители. „Јас сум нормална девојка и ако дознаат што правам, моите родители би биле понижени“ – изјавила таа за списанието Panorama.

„Мојата најдобра пријателка се обиде да ме разубеди, но сега ја почитува мојата одлука. Другите мои пријатели се импресионирани што сè уште сум девица... Во секој случај, мислам дека премногу се крева врева околу првиот пат. На крајот на краиштата, тоа е само секс“ – дополнила таа.

Ноел на сајтот се опишува како „многу слатка и невина девојка, но со малку палав ум“.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8884 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.