Шмркање на кондоми – бизарен и опасен YouTube тренд
Почетна » Новости » Чуден свет » Шмркање на кондоми – бизарен и опасен YouTube тренд

Шмркање на кондоми – бизарен и опасен YouTube тренд

Шмркањето кондоми е најновиот бизарен тренд на YouTube. Тинејџери кои не сфаќаат колкава е опасноста што ја крие овој тренд, „вдишуваат“ кондом преку носот, а потоа истиот го вадат преку устата.

Видеата се грозни за повеќето гледачи и наидуваат на многу негативни реакции, но сепак сè повеќе тинејџери решаваат да го ризикуваат сопственото здравје за да го следат опасниот тренд.

Докторите предупредуваат дека вознемирувачкиот предизвик е премногу опасен и во краен случај може да има фатални последици.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19990 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?