Сè за лајкови?! Русинка си го ризикуваше животот висејќи од облакодер во Дубаи
Почетна » Новости » Чуден свет » Сè за лајкови?! Русинка си го ризикуваше животот висејќи од облакодер во Дубаи

Сè за лајкови?! Русинка си го ризикуваше животот висејќи од облакодер во Дубаи

Русинка наиде на лавина негативни коментари заради опасна фотосесија. Вики Одинцова висеше од облакодер во Дубаи без безбедносни јажиња само за да направи „совршени фотографии“ и да добие лајкови.

23-годишната девојка, која има над 3 милиони следбеници на Instagram, си го ризикуваше животот висејќи на над 300 метри висина, со што поттикна многу критики. Многумина ја осудија нејзината постапка и ја оценија како „глупава“, „луда“ и „непромислена“.

Вики Одинцова Вики Одинцова Вики Одинцова

Погледнете го видеото:

Вики постојано патува низ светот и споделува секси фотографии кои привлекуваат огромен број на обожаватели.

Вики Одинцова Вики Одинцова Вики Одинцова Вики Одинцова Вики Одинцова Вики Одинцова Вики Одинцова Вики Одинцова

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 14%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 4935 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.