Мајка осудена на 10г. затвор, спиела со соучениците на ќерка си
Почетна » Новости » Чуден свет » Мајка осудена на 10г. затвор, спиела со соучениците на ќерка си

Мајка осудена на 10г. затвор, спиела со соучениците на ќерка си

Кејтлин МилерКејтлин Милер

40-годишна Американка, мајка на три деца, е осудена на 10 години затвор затоа што спиела со неколку соученици на својата најстара ќерка.

Кејтлин Милер, која била уапсена во јули минатата година, е обвинета дека им давала алкохол и марихуана на три момчиња на возраст од 14-15 години. Според извештаите на медиумите, додека момчињата биле под дејство на алкохолот и дрогата, таа имала сексуални односи со нив.

Еден ден нејзината ќерка влегла додека Кејтлин имала секс со нејзин пријател. Пријателот наредниот ден објавил извинување на Facebook кое подоцна го прочитале неговите родители и го пријавиле случајот.

Адвокатот на Кејтлин изјавил дека таа била жртва на домашно насилство од страна на сопругот со којшто се разделени и дека ѝ е потребно психијатриско лекување.

Кејтлин Милер добила 10 години казна затвор, по 3 за секое од трите момчиња и една година за злоупотреба на четврто момче.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19904 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?