„Дали си ти нормален?“: Татко од Украина доби остри критики заради видео во кое лудо врти и лула бебенце
Почетна » Новости » Чуден свет » „Дали си ти нормален?“: Татко од Украина доби остри критики заради видео во кое лудо врти и лула бебенце

„Дали си ти нормален?“: Татко од Украина доби остри критики заради видео во кое лудо врти и лула бебенце

Кирил Стремоусов наиде на многу негативни коментари по објавувањето на видео во кое сред шума ѝ прави екстремни „вежби“ на малата ќерка.

Навредуваниот Украинец лудо го врти и лула 4-месечното девојче, будејќи страв кај гледачите.

„Малата шампионка по гимнастика живее во Херсон и се вика Милада“ - пишува тој.

Кирил Стремоусов

„Дали си ти нормален?“, „Ти си идиот“, „Каде е мајката?“, „Непривлечни кадри, девојче на 4 месеци стои сама, па уште и балансира“, „Треба да бидеш зад решетки“, „Ако бев на местото на мајката, ќе ти ја столчев главата без мозок“... тоа се дел од коментарите на видеото кое се распространува на социјалните мрежи.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20063 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?