„Дали си ти нормален?“: Татко од Украина доби остри критики заради видео во кое лудо врти и лула бебенце
Почетна » Новости » Чуден свет » „Дали си ти нормален?“: Татко од Украина доби остри критики заради видео во кое лудо врти и лула бебенце

„Дали си ти нормален?“: Татко од Украина доби остри критики заради видео во кое лудо врти и лула бебенце

Кирил Стремоусов наиде на многу негативни коментари по објавувањето на видео во кое сред шума ѝ прави екстремни „вежби“ на малата ќерка.

Навредуваниот Украинец лудо го врти и лула 4-месечното девојче, будејќи страв кај гледачите.

„Малата шампионка по гимнастика живее во Херсон и се вика Милада“ - пишува тој.

Кирил Стремоусов

„Дали си ти нормален?“, „Ти си идиот“, „Каде е мајката?“, „Непривлечни кадри, девојче на 4 месеци стои сама, па уште и балансира“, „Треба да бидеш зад решетки“, „Ако бев на местото на мајката, ќе ти ја столчев главата без мозок“... тоа се дел од коментарите на видеото кое се распространува на социјалните мрежи.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9698 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.