Бразилка доби судска битка за да може да мастурбира на работа
Почетна » Новости » Чуден свет » Бразилка доби судска битка за да може да мастурбира на работа

Бразилка доби судска битка за да може да мастурбира на работа

Бразилката Ана Катарина Безера извојува победа во чудна судска битка против своите работодавци. По судски пат таа побарала да ѝ биде дозволено да може мастурбира и да гледа порно на работа.

Судот пресудил во нејзина корист, па така 36-годишната Ана Катарина сега може да мастурбира по 15 минути на секои 2 часа додека трае на работното време и да гледа порнографски материјали на својот компјутер.

Ана Катарина БезераАна Катарина Безера

Се разбира, судот имал причина за ваквата одлука. Ана страда од хемиски дисбаланс којшто кај неа предизвикува силно изразена анксиозност и хиперсексуалност.

„Стигнав до тој степен што мастурбирав по 47 пати на ден. Тогаш побарав и помош, сфатив дека тоа не е нормално“ – изјавила таа.

Докторот Карлос Ховерт ѝ препишал на Ана коктел лекови и со нивна помош сега таа треба да се самозадоволува „само“ по 18 пати дневно.

За повеќето луѓе сигурно ова изгледа смешно и апсурдно, но за разведената мајка на 3 деца која работи како сметководител тоа е голем проблем со кој се соочува секој ден.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 3977 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?