„Lucky days” во НЕПТУН од 28-31.10 - Најголеми попусти и до 60 рати со haPPy кредит!
Почетна » Новости » Промо » „Lucky days” во НЕПТУН од 28-31.10 - Најголеми попусти и до 60 рати со haPPy кредит!

„Lucky days” во НЕПТУН од 28-31.10 - Најголеми попусти и до 60 рати со haPPy кредит!

„Lucky days” од 28-31.10.2019 во „Нептун” - продажна акција со најголеми попусти! Овие “Среќни денови” за потрошувачите, ќе им овозможи покомфорен шопинг - да купуваат ем на попусти, ем до 60 рати со haPPy инстант кредитот.

Нептун

Потрошувачите во „Нептун” може да најдат најголем избор на: телевизори, фрижидери, машини за перење, плотни, фурни, сушари, лаптопи и таблети, мобилни телефони, мали апарати за домаќинство и апарати за нега и убавина од брендовите: Beko, Samsung, LG, Huawei, Sony, Apple, Grundig, Elektrolux, Candy, Asus, Acer, Lenovo, Fuego, Bosch, Tefal, Rowenta и многу други.

„Нептун” има и широка палета на услуги за своите клиенти како: лојална програма, инстант кредити, дополнителни гаранции, премиум достава, онлајн продажба, мобилна апликација за онлајн шопинг, кредитна и кешбек картичка haPPy MasterCard.

Целокупната понуда за „Lucky Days”, може да се разгледа на https://www.neptun.mk/

На почетокот на овој месец „Нептун” ја отвори новата ПРЕМИУМ продавница во Карпош во „Скопје Сити Мол”. Новата продавница е најсовремен концепт на малопродажен објект кој на потрошувачите им овозможува ново ПРЕМИУМ купувачко искуство. Новиот ПРЕМИУМ концепт е содржаен со зони за сечиј вкус и потреби. Ве покануваме и вие да го искусите ПРЕМИУМ концептот на новата „Нептун” продавница.

„Нептун” најголемата малопродажна и дистрибутивна мрежа во Македонија на апарати за домаќинство, уреди за ладење и греење, телевизори, гејминг опрема, смартфони и ИТ уреди, е присутна 21 год. на македонскиот пазар преку 25 продажни салони во 21 град во Македонија и преку 80 големопродажни партнери. Со брендови во своето портфолио како Беко, LG, Samsung, Sony, Apple, Philips, Bosch, Asus, Huawei, Hitachi, Fuego и многу други, „Нептун” е позициониран како апсолутен лидер на пазарот во државава”.

Комерцијален текст

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8925 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.