dm анкета: Твоето мислење ни е важно!
Почетна » Новости » Промо » dm анкета: Твоето мислење ни е важно!

dm анкета: Твоето мислење ни е важно!

Сигурни сме дека секој од нас во некоја прилика се сретнал со дрогериите на dm и го направил својот шопинг токму тука. На многумина од нас токму овие дрогерии ни се омиленото место за пазарување. Сега е времето да кажеме какво е нашето мислење за нив. Што сакаме најмногу, а што можеби и не ни се допаѓа толку и би можеле да го подобрат.

dm

Ја сакаме шминката, но не и нашминканите резултати! Одвојте неколку минути и одговорете на кратката анкета. Споделете ги вашите мислења и придонесете вашиот следен шопинг во dm да биде уште попријатен.

Прашањата може да ги погледнете тука – dm АНКЕТА!

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8655 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.