Уште 7 дена до завршување на Sport Vision Bazaar, од денес со надополнета и освежена понуда
Почетна » Новости » Промо » Уште 7 дена до завршување на Sport Vision Bazaar, од денес со надополнета и освежена понуда

Уште 7 дена до завршување на Sport Vision Bazaar, од денес со надополнета и освежена понуда

Илјадници посетители веќе ја посетија најголемата спортска распродажба, Sport Vision Bazaar која започна во петокот, 15 ноември 2019 во спортската сала „Расадник“ во Кисела Вода, Скопје.

Супер богатата понуда која вклучува голем избор на спортска облека, опрема и обувки, многу брзо заврши во рацете на потрошувачите поради лавината на спортски попусти. Sport Vision ги повикуваат сите оние кои се уште не го посетиле Bazaar-от да дојдат во наредните 7 дена, а за сите оние кои викендот биле дел од најголемата распродажба ги поканува повторно, затоа што од денес понудата ќе биде надополнета и освежена и со летен асортиман со невидено ниски цени.

Sport Vision Bazaar

#СпортизирајСе на Sport Vision Bazaar во „Расадник“ со дел од водечките светски брендови како Nike, adidas, Under Armour, Reebok, Timberland, Colmar, Converse, Champion, Umbro, Lotto, Ellesse, Lonsdale и други.

Sport Vision Bazaar Sport Vision Bazaar

Sport Vision секогаш е во центарот на најдоброто и најинтересното шопинг искуство, а на Sport Vision Bazaar покрај невидено ниските цени секој ден се подарува по еден велосипед, еден комплет тренерки+патики+јакна и еден утешен сет ранец+пешкир. Последниот ден најсреќниот ќе добие и ваучер за патување за двајца.

Следете ги најновите информации за Sport Vision на https://www.sportvision.mk/ и https://www.facebook.com/SportVisionMacedonia/.

Sport Vision Bazaar

Комерцијален текст

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19682 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?