Сè што ти треба е можност…
Почетна » Новости » Промо » Сè што ти треба е можност…

Сè што ти треба е можност…

Се сеќаваш ли на оние моменти кога се шеташ наоколу, одлично го поминуваш времето и одеднаш чувствуваш глад? Па, сите знаеме дека кога ќе се случи ова, не си во близина на кујна и тоа е совршено затоа што имаш одлична можност да уживаш во нешто вкусно!

... да ги откриеш Аргета месните паштети...

Каде и да си, што и да правиш, секогаш можеш да уживаш во малите оброци! Аргета е број 1 месна паштета во Европа направена е од висококвалитетни и внимателно одбрани состојки, зачинети со природни зачини и со малку растителни масла. Аргета е совршен мал оброк за секоја пригода - после тренинг, на семејно патување, за време на паузата за ручек, кога си мрзелив во недела, дури е одлична идеја за училишен ручек за вашите најмлади.

… и да уживаш во нивните рецепти „Без“.

Аргета

Секоја месна паштета од Аргета точно го следи рецептот „БЕЗ“, што гарантира дека секоја Аргета не содржи никакви:

  • конзерванси,
  • вештачки засилувачи на вкус
  • вештачки бои и
  • глутен.

Секоја Аргета е шанса да откриеш нови вкусови!

Со Аргета ќе бидеш секогаш на вистинскиот пат. Нема шанси гладот да те спречи. Откриј голем избор на вкусови на месни паштети од Аргета и уживај во најдоброто пилешко, црн дроб или риба во многу вкусни комбинации.

Посети ја најблиската продавница и побарaј ги Аргета месните паштети!

Аргета Добрата страна на лебот.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3284 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“