Се освежуваат невидено ниските понуди на Sport Vision Bazaar
Почетна » Новости » Промо » Се освежуваат невидено ниските понуди на Sport Vision Bazaar

Се освежуваат невидено ниските понуди на Sport Vision Bazaar

Уште 3 дена до затворање на Sport Vision Bazaar во сала „Расадник“

Супер распродажбата Sport Vision Bazaar која започна минатата недела усреќи голем број на потрошувачи. Илјадници насмеани лица со полни ќеси патики, облека и опрема можат да се видат секојдневно во спортската сала „Расадник“ во Кисела Вода.

Поради одличниот одзив, организаторот на распродажбата - компанијата Sport Vision најавува дека понудата на Sport Vision Bazaar за претстојниот викенд дополнително ќе биде проширена со нови артикли, како и нови дополнителни изненадувања и подароци во наредните три дена сè до недела 24.11. кога распродажбата официјално ќе заврши. Патики по цена од 1 денар за секоја сметка над 1.499 денари направена до 15 часот, издвоени количини на патики по неверојатно ниски цени почнувајќи од само 199 ден, се само некои од подготвените изненадувања кои нè очекуваат.

Sport Vision Bazaar Sport Vision Bazaar

Инаку, освен невидено ниските цени, Sport Vision Bazaar секојдневно подарува по еден велосипед, еден ваучер од 3.000 денари и еден утешен сет Sport Vision производи, додека во недела ќе биде извлечен најсреќниот купувач кој ќе добие ваучер за патување за двајца. Побрзајте и искористете ги неверојатните попусти до крајот на викендот, можеби токму вие ќе бидете среќниот добитник на некои од подароците.

Sport Vision Bazaar

Комерцијален текст

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18477 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?