„СЕТЕК ДЕНОВИ“ од 5-9 ноември: Најголемите попусти за техника започнаа!
Почетна » Новости » Промо » „СЕТЕК ДЕНОВИ“ од 5-9 ноември: Најголемите попусти за техника започнаа!

„СЕТЕК ДЕНОВИ“ од 5-9 ноември: Најголемите попусти за техника започнаа!

Постојат попусти, постојат големи попусти и постојат „СЕТЕК ДЕНОВИ“.

„СЕТЕК ДЕНОВИ“ се денови на најголеми попусти за техника и технологија што ги овозможува Сетек - Се од техника, една од најголемите малопродажни и дистрибутивни мрежи за техника во Македонија.

Од овој вторник 5-ти до оваа сабота 9-ти ноември купувачите ќе имаат можност да купуваат производи од техника и технологија по најголеми попусти и намалувања.

Сетек денови

„СЕТЕК ДЕНОВИ“ се денови на „МНОГУ ТЕХНИКА ЗА МАЛКУ ПАРИ“.

Клиентите ќе можат да изберат од најголемиот избор на телевизори, машини за перење, фрижидери, лаптопи, компјутери, таблети, апарати за домаќинство, нега и убавина од најпознатите и популарни брендови како: Samsung, Huawei, Asus, Philips, Acer, Lenovo, Midea, Whirpool, ST, Rowenta, Tefal и многу многу други.

Сетек за своите клиенти има неверојатна палета на услуги како програмата за лојалност „Мој клуб“, каде со секое купување добивате кешбек поени, дополнителни гаранциски програми, кредитни линии, инстант кредити и синдикална продажба!

„Сетек“ е една од најголемите малопродажни и дистрибутивни мрежи во Македонија за бела техника, апарати за домаќиството, телевизори, смартфони и други ИТ уреди. Лидер на пазарот повеќе од 25 години со салони во повеќе од 20 градови и над 200 големопродажни партнери.

Комерцијален текст

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18596 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?