Сезонски попусти во Скопје Сити Мол, започна Mid Season Sale
Почетна » Новости » Промо » Сезонски попусти во Скопје Сити Мол, започна Mid Season Sale

Сезонски попусти во Скопје Сити Мол, започна Mid Season Sale

Дали сакате да го обновите вашиот изглед? Не барајте повеќе! Сите сме возбудени за големите пролетни попусти кои се веќе во Skopje City Mall.

Време е за уживање во шопинг во Skopje City Mall по уште пониски, односни ново и свежи цени.

Овој месец мај, покрај отворањето на новиот парк и игралиште, трговскиот центар Скопје Сити Мол продолжува да биде актуелен со најголемите попусти и промоции кои брендовите ќе ги понудат на своите колекции во овој период.

Скопје Сити Мол

Како што знаеме сите, овој пролетен период сите сакаме да имаме свеж изглед, затоа Скопје Сити Мол заедно со своите закупци се погрижија посетителите да уживаат во нови и свежи намалени цени, големи акции и промоции.

Затоа ги покануваме сите љубители на модата во овие пролетни денови да го посетат Скопје Сити Мол и да уживаат во големиот избор кој им го нудиме.

Акцијата MID SEASON SALE е продажна акција во која учествуваат речиси сите продавници од трговскиот центар.

Попустите во продавниците можете да ги погледнете на фејсбук фан страната на Скопје Сити Мол.

Комерцијален текст

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 37%
  • 30%
  • 17%
  • 16%
Се испраќа...

(Вкупно: 1927 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.