Поглед кон новата есенска колекција на Biana Shoes
Почетна » Новости » Промо » Поглед кон новата есенска колекција на Biana Shoes

Поглед кон новата есенска колекција на Biana Shoes

Во eсенската сезона во која преовладуваат едноставни, еднобојни парчиња гардероба, чевлите во различни дезени ја даваат посебната нота на елеганција и одбележување на стилот.

Без разлика дали барате ниски чизми, салонки или удобни чевли кои лесно можете да ги прилагодите од дневна во вечерна комбинација, есенската колекција на Biana Shoes нуди богат избор за сечиј вкус.

Новата колекција на Biana Shoes

Есенската колекција на Biana Shoes носи совршен баланс помеѓу модерното и класичното. Урбаната нота во дизајнот и изработката може да се препознае кај секој модел, а притоа не е напуштен препознатливиот квалитет и удобност.

Новата колекција на Biana Shoes

Оваа сезона колекцијата е составена од балетанки, класични салонки и кратки чизми,совршени за комбинирање во различни дневни и вечерни комбинации.

Комплетната колекција на кратки чизми можете да ја погледнете тука: http://bit.ly/esen2019, а есенските салонки погледнете ги на следниот линк: http://bit.ly/salonki2019

Новата колекција на Biana Shoes Новата колекција на Biana Shoes

Biana Shoes е македонски производител на чевли кој успешно работи на пазарот повеќе од 26 години. Секој модел се изработува со голема посветеност, врвни материјали и внимание посветено и на најситните детали.

Дознајте повеќе за Biana Shoes и вклучете се во тековниот натпревар за избор на најпосакуван есенски модел тука:

Комерцијален текст

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18477 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?