Омилениот бренд за аксесоари поблиску до вас: Отворање на нови продавници Parfois во Тетово и Битола
Почетна » Новости » Промо » Омилениот бренд за аксесоари поблиску до вас: Отворање на нови продавници Parfois во Тетово и Битола

Омилениот бренд за аксесоари поблиску до вас: Отворање на нови продавници Parfois во Тетово и Битола

Вашиот омилен португалски бренд за аксесоари Parfois поблиску до вас! Сега со нови продавници во Тетово Palma mall и во Битола на Широк Сокак.

Португалското семејство се шири и низ Македонија. Големо отворање на продавницата Parfois во Тетово на 11 септември со почеток од 12 часот. За сите присутни подготвивме одлични промоции, подароци и слатки изненадувања. Продавницата е лоцирана на приземјето во Palma mall Тетово.

Parfois

Додека битолските девојки и дами ќе можат да ги купат своите омилени модни додатоци, чанти, обувки, марами, шешири во новоотворената продавница Parfois лоцирана на Широк Сокак број 130 во сабота на 14 септември со почеток од 12 часот. За сите приустни подготвивме супер забава со Dj-ка, одлични промоции, подароци и слатки изненадувања.

Parfois

Бидете дел од големото отворање на овие две продавници, погледнете ја новата колекција есен – зима и бидете секогаш урбани и шик во аксесоарите на Parfois.

Parfois Parfois Parfois Parfois Parfois Parfois Parfois

Комерцијален текст

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19989 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?