Нептун со супер празнична понуда – Големи попусти и до 60 рати без камата!
Почетна » Новости » Промо » Нептун со супер празнична понуда – Големи попусти и до 60 рати без камата!

Нептун со супер празнична понуда – Големи попусти и до 60 рати без камата!

HAPPY WEEK акција во Нептун со најголеми празнични попусти и до 60 рати БЕЗ камата на цените со попуст! Од 24-31декември, до 60 рати без камата со haPPy кредитот или до 24 рати без камата со кредитни картички и синдикална продажба, потрошувачите ќе можат да си ги купат потребните производи по промотивни цени со големи попусти.

Нептун

Оваа празнична сезона, изненадете ги вашите најблиски и подарете им нов уред по супер ниски цени и уживајте заедно во најубавиот дел од годината! Тимот на Нептун се погрижи со акцијата да бидат опфатени огромен број на најбарани и најпродавани производи, спакувани во идеални понуди со бенефицирано финансирање на рати без камата со цел да им се олесни начинот на купување на потрошувачите за време на новогодишните празници. Разгледајте ги понудите во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија или онлајн на www.neptun.mk и изберете од најголемиoт избор на: телевизори, фрижидери, машини за перење, плотни, фурни, сушари, лаптопи и таблети, мобилни телефони, мали апарати за домаќинство и апарати за нега и убавина од брендовите: Beko, Samsung, LG, Huawei, Sony, Apple, Grundig, Elektrolux, Candy, Asus, Acer, Lenovo, Fuego, Bosch, Tefal, Rowenta и многу други. Посетете ги Нептун продавниците за време на оваа акција и уверете се во одличните понуди!

Нептун најголемата малопродажна и дистрибутивна мрежа во Македонија на апарати за домаќинство, уреди за ладење и греење, телевизори, гејминг опрема, смартфони и ИТ уреди, е присутна 21 год. на македонскиот пазар преку 25 продажни салони во 21 град во Македонија и преку 80 големопродажни партнери. Со брендови во своето портфолио како Beko, LG, Samsung, Sony, Apple, Philips, Bosch, Asus, Huawei, Hitachi, Fuego и многу други, Нептун е позициониран како апсолутен лидер на пазарот во државава.

Комерцијален текст

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20010 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?