Невидено ниски цени на Sport Vision Bazaar
Почетна » Новости » Промо » Невидено ниски цени на Sport Vision Bazaar

Невидено ниски цени на Sport Vision Bazaar

Спортската сала „Расадник“ е местото каде ќе може да ја посетите најголемата спортска распродажба од 15ти до 24ти ноември

Sport Vision

Во ноември нѐ очекува најголемата спортска распродажба видена до сега во Македонија - Sport Vision Bazaar. Распродажбата е организирана од страна на компанијата Sport Vision под мотото #СпортизирајСе со невидено ниски цени на Sport Vision Bazaar од 15ти до 24ти ноември 2019 во спортската сала „Расадник“ во скопската населба Кисела Вода. Најавена е супер богата понуда со голем избор на спортска облека, опрема и обувки за сечиј вкус и лавина од спортски попусти.

Инаку, компанијата Sport Vision во Македонија е присутна веќе 8 години и полека но сигурно прерасна во препознатлив бренд кој успеа да се поврзе со потрошувачите како со достапните цени, така и со квалитетот и асортиманот на колекции и брендови во својата понуда кои го одразуваат личниот стил и карактер. Sport Vision е партнер на водечките светски брендови како Nike, adidas, Under Armour, Reebok, Timberland, Converse и други, како и лиценциран партнер за производство и дистрибуција на реномираните спортски брендови Champion, Umbro, Lotto, Ellesse, Lonsdale и други.

Од Sport Vision најавуваат дека она што ќе можеме да го видиме во Расадник во наредните 10 дена е нешто многу повеќе од обична распродажба и дека ќе ги надмине сите наши очекувања. Ќе бидат понудени сите можни категории на облека и обувки: зимски-летни, машки-женски, детски, за фудбал, за трчање и тренинг, итн. по цени кои досега не се видени во нашата земја. Освен неверојатните попусти, предвидени се и одлични изненадувања и подароци за најсреќните купувачи. Секој ден ќе се подарува по еден велосипед, еден комплет тренерки+патики+јакна и еден утешен сет ранец+пешкир, додека на крајот на Sport Vision Bazaar на 24.11 компанијата на најсреќниот меѓу најсреќните ќе му додели ваучер за патување за двајца.

Комерцијален текст

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19989 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?