Почетна » Новости » Промо » Наградна игра: Освојте маица со потпис на Лука Модриќ!

Наградна игра: Освојте маица со потпис на Лука Модриќ!

Купете Лино Лада производи со вкупна вредност од 499 денари, освојте маица потпишана од Лука Модриќ, летување за целото семејство во Охрид и други вредни награди!

Во периодот од 20.06.2024 до 20.07.2024 година, купете Лино Лада кремови и освојте маица потпишана од фудбалерот Лука Модриќ, кој оваа година е амбасадор на брендот Лино Лада. Покрај маици, можете да освоите и други вредни награди: седумдневен аранжман за целото семејство во хотелот „Инекс Олгица“ во Охрид и Лино Лада кутии со сите вкусови на петте кремови.

Лука Модриќ за Лино Лада

За да учествувате во наградната игра, треба да купите производи во вредност од најмалку 499 денари од брендот „Лино Лада“ на Подравка. Фискалната сметка треба да се фотографира и прикачи на интернет страницата www.linolada.mk. На крај, за да биде пријавата комплетна, треба да се пополни онлајн формуларот и да ги внесете вашите лични податоци: име, презиме, адреса, контакт телефон, е – маилза да ја завршите успешно пријавата. И тоа е тоа!

За крај, потребно е уште малку трпение за да заврши наградната игра и да проверите дали токму вие сте меѓу добитниците. Со среќа!

Комерцијален текст

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 63%
Се испраќа...

(Вкупно: 14377 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.