Мој dm. Мое место за волшебни празници: Попусти до -50% на најубавите парфеми, шминки и подарок сетови!
Почетна » Новости » Промо » Мој dm. Мое место за волшебни празници: Попусти до -50% на најубавите парфеми, шминки и подарок сетови!

Мој dm. Мое место за волшебни празници: Попусти до -50% на најубавите парфеми, шминки и подарок сетови!

Минувајќи го патот поплочен со низа предизвици и неизвесности, полека но сигурно се ближиме кон крајот на една навистина доооолга година...година, која секој од нас несомнено ќе ја памети уште долго време. За многумина од нас ова беше можеби и најтешката година до сега. Домот се претвори во работна просторија, а дружбите и пријателствата се одвиваа преку LED екраните. Но, додека растеше социјалната дистанца, ние станувавме сѐ поблиски. А, оваа блискост ја покажувавме преку вниманието...внимававме на себе, но најважно од сѐ, внимававме едни на други.

Споделеното внимание и споделеното време со најблиските е секогаш идеален подарок за секого. А, за сите останати мали знаци на внимание ние сме тука. Збогатете го празничното уживање со мали подароци под новогодишната елка од вашата омилена dm дрогерија. Изненадете ги најблиските или наградете се себеси за успешен крај на оваа година. Пронајдете ги омилените парфеми, подарок сетови или пак шминки, со неверојатни попусти и до -50%. Или пак оставете самите да си го одберат омилениот подарок, благодарение на нашите подарок ваучери, кои се навистина совршен подарок за секоја пригода.

мој dm

ВИ ПОСАКУВАМЕ ВОЛШЕБНИ ПРАЗНИЦИ!

Комерцијален текст

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11062 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.