Купувајте облека од светски етаблирани модни креатори онлајн: Стартува www.cityfashion.mk
Почетна » Новости » Промо » Купувајте облека од светски етаблирани модни креатори онлајн: Стартува www.cityfashion.mk

Купувајте облека од светски етаблирани модни креатори онлајн: Стартува www.cityfashion.mk

City Fashion

City Fashion, познатата мултибренд продавница, во која се спојуваат атрактивни модни брендови како - Karl Lagerfeld, Emporio Armani, Armani Exchange, Michael Kors, Furla, Versace Jeans COUTURE, Hogan, Joop, Fracomina, Fratelli Rossetti - следејќи го светскиот тренд на купување на луксузни производи онлајн, во време на пандемија, станува многу подостапна за своите купувачи.

City Fashion

На нивниот нов web-shop ќе ги најдете сите модни парчиња достапни во нивните продажни центри.

Секако станува збор за голем избор на облека, чанти и паричници, како и чевли и патики за мажи и жени.

City Fashion

Со City Fashion Web-shop, светски етаблираните модни креатори се на клик до вас, а вашиот шопинг, сега може да заврши во само еден момент и веќе не мора да го поврзувате со далечни дестинации.

Комерцијален текст

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11058 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.