Комерцијална банка со најповолен потрошувачки кредит на пазарот
Почетна » Новости » Промо » Комерцијална банка со најповолен потрошувачки кредит на пазарот

Комерцијална банка со најповолен потрошувачки кредит на пазарот

Потрошувачки кредит со најповолни услови на пазарот нуди Комерцијална банка АД Скопје. Слушнавте ли за нашите нови каматни стапки? - Фиксна каматна стапка во првите две години од 4,9% годишно и променлива од 5,9% годишно за остатокот од периодот на отплата.

Потрошувачкиот кредит е до 30.000 евра со ЕУР клаузула и се нуди со рок на на отплата до 120 месеци доколку се аплицира до 30.09.2019 година.

Кредитот е наменет за вработени во редовен работен однос на неопределено време и вработени на определено време со непрекинат стаж од најмалку 12 месеци во конкретната фирма.

Потрошувачки кредит

Барателите кои уредно ги измируваат своите кредитни обврски и имаат кредитна способност, можат да извршат рефинансирање на повеќе обврски преку овој атрактивен кредит на Комерцијална банка АД Скопје.

Повеќе информации за кредитот може да добиете на следниот линк: https://www.kb.com.mk/Default.aspx?sel=2339&lang=1&uc=1

Комерцијален текст

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18454 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?