Зимска промоција: Зајакнете го имунитетот со Jamieson Vitamins
Почетна » Новости » Промо » Зимска промоција: Зајакнете го имунитетот со Jamieson Vitamins

Зимска промоција: Зајакнете го имунитетот со Jamieson Vitamins

Засилете го вашиот имунитет со Jamieson Vitamins – канадски бренд за витамини со 100-годишна традиција и доверба кај купувачите ширум светот.

Не е тајна дека Jamieson ја сметаат за најдоверлива компанија за витамини, минерали и додатоци во индустријата. Една од главните причини за таа пофалба е фокусот на чисти и квалитетни состојки и затоа го има 360 Pure Promise клиентите и потрошувачите. За дополнително да ја зајакне оваа посветеност на квалитетот и чистотата, Jamieson е сертифициран за TRU-ID!

Оваа зима продолжуваме со промоција и намелени цени на дел од прозводите на Jamieson. Посете ја најблиската Еурофарм аптека и побарајте Jamieson производи, наменети за целото семејство. Уживајте во зимата подготвени и со силен имунитет!

Jamieson

Анкета

Анкета
Каде ќе го прославите доаѓањето на 2022 година?
  • 6%
  • 13%
  • 56%
  • 5%
  • 2%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 2447 гласа)

Цитат

Ако гледате што имате во животот, секогаш ќе имате повеќе. Ако гледате што немате во животот, никогаш нема да имате доволно.

Опра

Виц

На интервју за работа во државно...

Директорот: Госпоѓице, зошто би сакале да работите токму во ова претпријатие?

Кандидатката: Татоооо, те молам доста со глупави прашања.