Есенска промоција на производите Twistshake
Почетна » Новости » Промо » Есенска промоција на производите Twistshake

Есенска промоција на производите Twistshake

Ве потсетуваме дека останаа уште неколку денови до крајот на есенската промоција на Twistshake во аптеките на Еурофарм и во сите подобро снабдени аптеки.

Производите на популарниот шведски бренд за бебешка опрема веќе ги освоија вашите срца и се надеваме на уште поголема меѓусебна доверба. Високиот и проверен квалитет на Twistshake го прави вашиот избор безбеден. Од неодамна во нашата палета на производи имаме и бебешки колички со дополнителна опрема, како и процесори за храна, стерилизатори и секако нови бои и модели на шишиња, бебешки чашки, цуцли, лигавчиња...

Twistshake

Сите производи на Twistshake се се намаление од 30%. Побрзајте и одберете го вашето омилено парче кое ќе ги израдува вашите најмили.

Комерцијален текст

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 74%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 5923 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.