Почетна » Новости » Промо » Време е за Black Friday во Skopje City Mall

Време е за Black Friday во Skopje City Mall

На 24 ноември (петок) во Skopje City Mall започнува Black Friday шопинг лудилото!

Како и секоја година Skopje City Mall нека биде местото кое сите вие љубителите на шопингот сигурно нема да го одминете. Од 10:00 часот продавниците на омилениот трговски центар ќе обезбедат специјални попусти за сите купувачи во рамките на акцијата BlackFriday.

Скопје Сити Мол

Модните продавници, како и оние за бела техника најавија намалувања на цените кои ќе се движат од -10% па се до -60 и -70%.

И оваа година најавуваме продолжување на BlackFriday & Weekend попустите во текот на целиот викенд, до недела, 26 ноември. Не го пропуштајте најголемиот шопинг настан за оваа година!

Дали сте подготвени за најголемиот шопинг настан за оваа година?

  1. Убаво одморете се и хидрирајте се
  2. Договорете ги вашите најблиски партнери за купување и
  3. На 24.11 тргнете на незаборавен шопинг во SkopjeCityMall на денот кога целиот свет го зафаќа шопинг лудилото наречено BlackFriday!

Се гледаме во Skopje City Mall!

Комерцијален текст

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 10%
  • 25%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 3442 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.