Вози Citroen C3 со новата наградна игра на Браво кафе Премиум!
Почетна » Новости » Промо » Вози Citroen C3 со новата наградна игра на Браво кафе Премиум!

Вози Citroen C3 со новата наградна игра на Браво кафе Премиум!

Со новата наградна игра на Браво Кафе Премиум можете да добиете еден од четирите Citroen C3 автомобили, телевизор, машина за перење, велосипед, фрижидер, парични награди од по 15.000 денари и уште многу други вредни награди!

Браво Кафе Премиум

Како да се вклучите? Многу едноставно!

Купете 100, 200 или 500 грамско пакување на Браво кафе Премиум, погледнете во внатрешноста на пакувањето и доколку пронајдете три исти вредности за награда (на пример: отпечатени три автомобили) вие сте добитник на истата.

Наградната игра е веќе започната и трае сè до 31.12.2020 година.

За сите прашања и дополнителни информации посетете го официјалниот Facebook профил на Браво Кафе: https://www.facebook.com/BravoCaffe, а може да го заследите и Instagram профилот: https://www.instagram.com/bravocaffe

Комерцијален текст

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 96%
  • 4%
Се испраќа...

(Вкупно: 2331 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?