Безбедно, флексибилно, атрактивно: ПроКид Штедна сметка за Вашето дете!
Почетна » Новости » Промо » Безбедно, флексибилно, атрактивно: ПроКид Штедна сметка за Вашето дете!

Безбедно, флексибилно, атрактивно: ПроКид Штедна сметка за Вашето дете!

ПроКредит Банка

Штедете редовно за безгрижна иднина на Вас и Вашите деца!

ПроКредит Банка Ви нуди можност за флексибилно штедење со најповолна каматна стапка и пристап до Вашите заштеди 24/7!

Aтрактивна каматна стапка за штедење по видување:

  • Од 0.8% за МКД
  • Од 0.5% за ЕУР
  • Исплата на камата месечно
  • Контролирајте ги Вашите заштеди преку е-банкарство 24/7
  • Повлекувајте и дополнувајте средства во било кое време

Каматата се пресметува на дневно ниво и се исплаќа на месечно ниво, последниот ден во календарскиот месец, при што немате ризик од губење на веќе стекнатата камата!

Безбедноста на вашата заштеда е наш приоритет!

Апликација за отварање на ПроКид штедна сметка тука.

Комерцијален текст

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18477 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?