„The Archer“ – слушнете ја новата песна на Тејлор Свифт
Почетна » Новости » Музика » „The Archer“ – слушнете ја новата песна на Тејлор Свифт

„The Archer“ – слушнете ја новата песна на Тејлор Свифт

Тејлор Свифт ја објави третата песна од новиот албум, насловен „Lover“.

29-годишната пејачка со синглот „The Archer“ го промовира својот седми студиски албум, кој ќе биде пуштен во продажба на 23 август.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9512 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?