„No Time To Die“: Слушнете ја песната на 18-годишната Били Ајлиш за новиот филм за Џејмс Бонд
Почетна » Новости » Музика » „No Time To Die“: Слушнете ја песната на 18-годишната Били Ајлиш за новиот филм за Џејмс Бонд

„No Time To Die“: Слушнете ја песната на 18-годишната Били Ајлиш за новиот филм за Џејмс Бонд

Били Ајлиш ја објави долгоочекуваната песна за новиот филм за Џејмс Бонд. Меланхоличната балада „No Time To Die“ наиде само на позитивни критики.

18-годишната пејачка е најмладата музичарка која има снимено песна за франшизата за Џејмс Бонд.

ВИДЕО

Били експресно брзо се искачи до врвот во музичката индустрија. Таа е најмладата и единствената музичарка која досега во иста година ги има освоено Греми статуетките во најважните категории: Најдобар нов изведувач, Песна на годината, Запис на годината и Албум на годината. Били Ајлиш

„No Time To Die“ е 25-ти филм од серијалот за тајниот агент 007. Првиот филм од франшизата беше снимен во 1962 година.

Трејлер за „No Time To Die“

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19954 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?