Eye Cue снимија акустична верзија на песната со која ќе ја претставуваат Македонија на Евровизија
Почетна » Новости » Музика » Eye Cue снимија акустична верзија на песната со која ќе ја претставуваат Македонија на Евровизија

Eye Cue снимија акустична верзија на песната со која ќе ја претставуваат Македонија на Евровизија

Eye Cue снимија акустична верзија на песната „Lost and Found“ со која ќе ја претставуваат Македонија на Евровизија во Лисабон.

Музичкото дуо ќе настапи на првата полуфинална вечер, која ќе се одржи на 8 мај, и ќе се бори за влез во финалето.

Потсетете се на оригиналната верзија:

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20010 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?