„Diamonds“: Слушнете ја новата песна на Ријана
Почетна » Новости » Музика » „Diamonds“: Слушнете ја новата песна на Ријана

„Diamonds“: Слушнете ја новата песна на Ријана

Кој би помислил дека меѓу сите настапи низ цел свет и луди забави Ријана најде време да сними нов албум? Незапирливата пејачка ја објави првата песна од својот нов албум.

Песната „Diamonds“ е напишана од Австралијката Сија, а нејзини продуценти се Старгејт и Бени Бланко.

На фотографијата за „Diamonds“ е прикажан џоинт, полн не со марихуана, туку со сјајни камења.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9729 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.