Ќе ве исполни со емоции: Спотот за новата песна на Тоше Проески „Secret Place“
Почетна » Новости » Музика » Ќе ве исполни со емоции: Спотот за новата песна на Тоше Проески „Secret Place“

Ќе ве исполни со емоции: Спотот за новата песна на Тоше Проески „Secret Place“

Новата песна на Тоше Проески ќе ве исполни со емоции. „Secret Place“ беше објавена синоќа на хуманитарниот концерт во Скопје, кој се одржа во чест на нашиот ангел.

Погледнете го видеозаписот за песната, која е дел од новиот постхумен албум на Тоше „Secret Place“:

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4086 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?