„Љубов“ – слушнете ја новата песна на Тамара Тодевска со Гуру Харе
Почетна » Новости » Музика » „Љубов“ – слушнете ја новата песна на Тамара Тодевска со Гуру Харе

„Љубов“ – слушнете ја новата песна на Тамара Тодевска со Гуру Харе

Најновата музичка соработка на Тамара Тодевска е со Гуру Харе.

Слушнете ја песната „Љубов“, за чиј текст и музика се погрижи Игор Атанасоски Харе.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8509 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.