„Љубов“ – слушнете ја новата песна на Тамара Тодевска со Гуру Харе
Почетна » Новости » Музика » „Љубов“ – слушнете ја новата песна на Тамара Тодевска со Гуру Харе

„Љубов“ – слушнете ја новата песна на Тамара Тодевска со Гуру Харе

Најновата музичка соработка на Тамара Тодевска е со Гуру Харе.

Слушнете ја песната „Љубов“, за чиј текст и музика се погрижи Игор Атанасоски Харе.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4770 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?