Нов хит: Музичкиот спот на Шакира и Black Eyed Peas за „Girl Like Me“
Почетна » Новости » Музика » Нов хит: Музичкиот спот на Шакира и Black Eyed Peas за „Girl Like Me“

Нов хит: Музичкиот спот на Шакира и Black Eyed Peas за „Girl Like Me“

Шакира и Black Eyed Peas се здружија за да создадат хит.

Атрактивната Колумбијка и популарниот бенд ја објавија забавната „Girl Like Me“, како и спот за истата.

Во музичкото видео, Шакира танцува и покажува дека го совладала најновото хоби – возење скирол.

Песната се најде на новиот албум на Black Eyed Peas, насловен „Translation“.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10551 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.