„Не те вадам од памет“ – спотот за новата песна на Влатко Лозаноски
Почетна » Новости » Музика » „Не те вадам од памет“ – спотот за новата песна на Влатко Лозаноски

„Не те вадам од памет“ – спотот за новата песна на Влатко Лозаноски

Влатко Лозаноски ќе ја освојува македонската публика со нова музика. 34-годишниот пејач ја објави песната „Не те вадам од памет“.

Во спотот се појавува самиот Влатко заедно со моделот Мартина Михајловска.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9509 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?