Меган Фокс и Машин Ган Кели се љубовници во спотот за „Bloody Valentine“, се шпекулира дека се во врска и во реалниот живот
Почетна » Новости » Музика » Меган Фокс и Машин Ган Кели се љубовници во спотот за „Bloody Valentine“, се шпекулира дека се во врска и во реалниот живот

Меган Фокс и Машин Ган Кели се љубовници во спотот за „Bloody Valentine“, се шпекулира дека се во врска и во реалниот живот

Машин Ган Кели крена врева со новиот спот за „Bloody Valentine“, а една од причините е што протагонистка во него е Меган Фокс.

30-годишниот музичар и 34-годишната актерка глумат љубовници во видеото додека се шпекулира дека се во врска и во реалниот живот.

Видео

Вчера и официјално беше објавено дека Фокс се разведува од Брајан Остин Грин со кого има 3 деца и беше во брак 10 години. Гласините за разделба беа поттикнати и од фотографии од дружбите на Меган и Машин Ган Кели.

Меган Фокс Меган Фокс

Иако Брајан изјави дека засега врската на Меган и славниот музичар е пријателска, многумина се убедени дека е повеќе од тоа.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6805 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“