ВИДЕО: Џенифер Лопез секси во спотот за „Live It Up“ со Питбул
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Џенифер Лопез секси во спотот за „Live It Up“ со Питбул

ВИДЕО: Џенифер Лопез секси во спотот за „Live It Up“ со Питбул

Џенифер Лопез изгледа сексапилно и заводливо во новиот спот со Питбул за енергичната песна „Live It Up“. На почетокот од видеото режирано од Џеси Тереро, 43-годишната ѕвезда се подготвува за секси модна ревија.

Во другиот дел од четириминутниот клип, Џеј Ло и познатиот рапер лудуваат на плажа во Мајами.

„Live It Up“ е дел од новиот албум на Џеј Ло кој треба да биде објавен во текот на летото.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8696 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.