ВИДЕО: Џенифер Лопез како сирена и гол ангел бега од лоша врска во спотот за „In The Morning“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Џенифер Лопез како сирена и гол ангел бега од лоша врска во спотот за „In The Morning“

ВИДЕО: Џенифер Лопез како сирена и гол ангел бега од лоша врска во спотот за „In The Morning“

Џенифер Лопез го објави спотот за својот нов хит „In The Morning“.

На почетокот на видеото, 51-годишната пејачка тоне во лоша врска и бара излез. Најпрво станува сирена за да исплива на површината, а потоа добива ангелски крилја за да одлета од таа врска.

За спотот, Лопез вели: „Полно е со симболизам за мрачна еднострана врска и осознавањето дека не можеш да промениш никој друг... можеш да се промениш само себеси! Израсни свои крилја и замини од секој или сешто што не го цени навистина она што го нудиш.“

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Каде ќе го поминете летниот одмор?
  • 22%
  • 41%
  • 12%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 3518 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.