ВИДЕО: Џенифер Лопез и Малума жешко дуо во спотот за новите песни „Pa Ti“ и „Lonely“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Џенифер Лопез и Малума жешко дуо во спотот за новите песни „Pa Ti“ и „Lonely“

ВИДЕО: Џенифер Лопез и Малума жешко дуо во спотот за новите песни „Pa Ti“ и „Lonely“

Џенифер Лопез и Малума имаат две нови заеднички музички дела. Славните пејачи објавија еден спот за двете песни „Pa Ti“ и „Lonely“.

Во видеозаписот, Лопез е милијардерка која живее во луксузна палата, додека Малума е нејзин телохранител. Подоцна се дознава дека таа е под истрага поради нејзиниот бизнис.

Малума будно ги следи нејзините бизнис зделки, по што се открива дека тој е таен агент за FBI и ја уапсуваат Лопез.

Песните „Pa Ti“ и „Lonely“ ќе бидат дел од филмот „Marry Me“, во кој глумат и Џеј Ло и Малума.

Џенифер Лопез и Малума Џенифер Лопез и Малума Џенифер Лопез и Малума

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9807 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.